Haber

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’ten çok net Cristiano Ronaldo mesajı!

Manchester United ile yolları ayıran Cristiano Ronaldo’ya sosyal medyada sarı-kırmızılı taraftarların, Galatasaray’a gelmesi istikametinde davette bulunması gündeme oturmuştu. Galatasaray Lideri Dursun Özbek, mevzuya ait açıklamada bulundu.

“PLANLARIMIZ İÇİNDE YOK”

Dursun Özbek, Ronaldo için yaptığı açıklamada, “Şu anda ilgili arkadaşlarımızla da konuşuyorum. Ronaldo planlarımız içinde yok.” sözlerini kullandı.

Dursun Özbek’in açıklamalarının devamı şöyle:

“İNŞALLAH MAYIS AYINDA BEKLENEN SONUCA ULAŞACAĞIZ”

“Camia mutlu olunca biz de o derece mutluyuz. Zaten yönetimlerin görevi camiayı mutlu etmek, taraftarlarımızı mutlu etmek, bunun bilincindeyiz. Özellikle futbol takımının son haftalarda gösterdiği performans son derece güzel oldu ve camiayı çok mutlu etti. Dolayısıyla biz de çok sevinçliyiz. İnşallah mayıslarda, mayıs ayında da beklenen sonuca ulaşacağız.

“CAMİAYI SEVİNCE BOĞDULAR”

Başakşehir’e karşı 7-0 tabii sürpriz bir sonuç. Yalnız ilk devrenin sonuna doğru 3-0’ı görünce ardının geleceği biraz belirli oldu. Münasebetiyle kıymetli bir sonuçtu. Sonuç camiayı da çok memnun etti ve hepsinden kıymetlisi, orada oynanan futbol da çok hoştu. Hoş bir futbol, çok hoş hareketler. Ekibin asıl performansının ne olduğunu kadro orada gösterdi. Ben hepsine teşekkür ediyorum, teknik gruba de teşekkür ediyorum. Camiayı ortaya girmeden önce sevince boğdular. Sağ olsunlar, var olsunlar.

“DÜNYA KUPASI’NDA FRANSA’YI BEĞENDİM”

Benim, Dünya Kupası’ndaki favori takımım Arjantin’di lakin Arjantin kazaya uğradı. Onun için favori tespit etmek sıkıntı. Fransa’yı izledim, Fransa çok güzel oynadı. Maçların hepsini izleme fırsatım olmadı. Peyderpey izleyeceğim ama Fransa’yı beğendim. Herhalde bu sene de onlar götürür diye düşünüyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu