Haber

Başkan Özdemir: “Eğitimcilerimizin yanındayız”

Havza Belediye Lideri Sebahattin Özdemir, belediye olarak eğitimin ve eğitimcilerin yanında ve yardımcısı olmaya hassasiyet gösterdiklerini söyledi.

Eğitim Bir-Sen Havza İlçe Temsilcisi Halit Gökçe, Lider Sebahattin Özdemir makamında ziyaret etti. Havza Belediye Lideri Sebahattin Özdemir ise ziyaretlerinden ötürü Gökçe ve idare heyeti üyelerine teşekkür ederek, “Havza Belediyesi olarak eğitimin ve eğitimcilerimizin yanında ve yardımcısı olmaya hassasiyet göstermekteyiz. İnşallah bundan sonra da eğitime olan desteklerimiz devam edecek. Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin eğitimleri için elimizden geleni yapmaya hazırız. Sizlere üstlendiğiniz yeni görevinizin hayırlı olmasını temenni eder, başarılar dilerim” dedi.

MHP heyetinden ziyaret

Akabinde MHP Samsun Vilayet Lideri Abdullah Karapıçak ve beraberindekiler Havza Belediye Lideri Sebahattin Özdemir’i ziyaret etti. Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’in makamında gerçekleşen ziyarette MHP Samsun Vilayet Lideri Abdullah Karapıçak, Lider Özdemir’e yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Başkan Özdemir, “Cumhur İttifakı olarak uyum içerisinde 2023 için çalışmaktayız. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. İttifak bilinci içerisinde halkımıza hizmet etmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Rabb’im çalışmalarınızda kolaylıklar versin” diye konuştu. – SAMSUN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu